KONTAKT & PROVOZNÍ DOBA

Ceník

 

 

» Telčsko na čtyřkolce:

 

Doba Cena za čtyřkolku
cca 6 hodin 5 990,- Kč

 

Jak zážitkem

 

objednat?

 


Objednávku můžete učinit buď přímo přes formulář "Objednávka zážitku"na těchto stránkách, e-mailem na: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, nebo případně telefonicky na tel: 777 222 992.

 

» Poukázka s průvodním dopisem

   › zdarma

 

Způsob platby a doprava:

 

» Zaslání poukazu na e-mail v PDF (platba převodem)

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem ve firmě ČTYŘKOLKY VYSOČINA, s.r.o. ve Vílanci u Jihlavy

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem v Jihlavě na ulici Poláčkova (Dolina)

   › zdarma

 

Kdy a jak objednat

 

datum a čas využití

 

zážitku?

 

 

Nejprve si prosím dobře promyslete datum a čas, kdy chcete výlet uskutečnit. Potom nám odešlete formulář pro rezervaci termínu Váší poukázky nebo nám napište na e-mail: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz a s Vaším požadavkem  připište číslo poukazu. Co nejdříve (nejpozději však do 48 hodin) Vám odpovíme zpět, případně i telefonicky. Instruktáž jak objednat naleznete také na průvodním dopisu Vaší poukázky. Pokud nemůžete využít první dvě možnosti, pak prosím volejte na tel.: 777 222 992.

 

Zážitek je možné uskutečnit 7dní v týdnu, výlet začíná v 10:00 a končí okolo 16-17hodiny odpoledne, jezdíme v malých skupinkách od 4 do 6 čtyřkolek a průvodce.

 

Objednávky termínů Vašich jízd (uskutečnění zážitku) je ideální poptávat 7-30 dní předem. U tohoto typu zážitku doporučujeme rezervovat Váš termín co nejdříve.

 

Pokud máte jakékoli otázky ohledně zážitku,

prosím volejte 777 222 992 nebo mailujte na ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, jsme připraveni zodpovědět Vaše veškeré otázky.

Telčsko na čtyřkolce

 

 

Popis zážitku:

 

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou a nového poznání, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Čeká Vás téměř celodenní výlet příjemně strávený v sedle čtyřkolky při prohlídce Telčského okolí. Výlet začíná v 10 hodin dopoledne na naší centrále instrukcí z ovládání čtyřkolek a ihned po té se vydáte na obhlídku  a průjezd místní motokrosovou dráhou. Následuje cesta nádhernou přírodou po veřejně přístupných cestách i necestách na pozdně gotický hrádek Roštejn, který se nachází uprostřed lesů romantické krajiny Javořických vrchů (prohlídka věže hradu, pro zájemce prohlídka hradu), po prohlídce Roštejna se vydáváme směrem k motokrosové dráze „Dyjické mosty“, kterou také projedeme. Z tratě vyrážíme na nedalekou rozhlednu Oslednice s výhledem na Telčské okolí, nejvyšší vrchol vysočiny „Javořici“ a nádherným výhledem na samotné městečko Telč. Z rozhledny zamíříme na náměstí, kde Vás v místní osvědčené pizzerii čeká oběd dle vlastního výběru. Po obídku zamíříte na venkovní obhlídku místního zámku a přilehlé zámecké zahrady a následně vyrážíte cestou necestou zpět. Výlet končí kolem 16 hodiny příjezdem na centrálu do Vílance u Jihlavy.

 

 

 

 

 

telcko telcsko telcsko

 

 

 

telcsko telcsko telcsko

 

 

 

telcsko telcsko telcsko

 

 

 

telcsko telcsko

 

 

Průběh zážitku:


Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy a zkušený instruktor Vám vše vysvětlí a nejprve přebere od Vás přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem jedoucím na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky. Pro uskutečnění zážitku Telčsko na čtyřkolce je nutné mít zakoupeny alespoň 4 poukazy (čtyři čtyřkolky), které se vybírají současně ve stejný termín (max. 6 čtyřkolek + průvodce), v případě že vlastníte méně poukazů, je třeba sloučit termín s jinou skupinou se stejným typem zážitku, tak aby vždy absolvovaly zážitky minimálně čtyři čtyřkolky + čtyřkolka průvodce. Můžete si sebou vzít za příplatek také spolujezdce (po dohodě s instruktorem je možné, aby se osoby jedoucí na jedné čtyřkolce střídali v řízení čtyřkolky). Pokud by jste si přáli jet samostatně, např. 1, 2 nebo 3 čtyřkolky, je možné se domluvit za příplatek a tento výlet absolvovat jen s průvodcem bez dalších účastníků. Během výletu nám ale i z osob, které se nejdříve neznají, vznikla téměř vždy dobrá parta a výlet byvá pohodový pro všechny účastníky.

 

 

Zážitek obsahuje:


» Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator X520, X450)

» Zapůjčení Helmy
» Palivo
» Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva

» Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod. - děláme za Vás :-)

 

Časová náročnost výletu: cca 5-6hodin + instruktáž (jízda na čtyřkolce + pauzování, oběd, prohlídky, samotná jízda na čtyřkolce je cca 3,5-4hodiny v sedle)

 

Pro koho je zážitek určen:


Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Naše stroje mají automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4, řazení zpětného chodu či volby pomalé nebo rychlé rychlosti (nepovinné – zajistí instruktor). Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě terénem pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!


Pojištění a odpovědnost:


Čtyřkolky mají standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona. Čtyřkolky nejsou pojištěny havarijně, proto za veškeré škody, které způsobíte na strojích vlastní vinou, nesete plnou odpovědnost a hradíte veškeré náklady na opravy a další škody způsobené Vaším jednáním. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě na čtyřkolce a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu výletu nápomocen. Ovládání čtyřkolky je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost vznikají, je to ale téměř vždy doménou lidí, kteří přeceňují své schopnosti a i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Pokud čtyřkolka bude vykazovat poškození, řidičem nezaviněné (např. vady motoru, defekt kola apod.) v žádném případě po Vás nebude vyžadována náhrada za takovouto přímo nezaviněnou škodu.

 

K zážitku potřebujete sebou:


Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, pevné boty, případně boty náhradní na přezutí po výletu. Pokud využijete zapůjčení nepromokavých obleků, není nutné náhradní oblečení na převlečení po výletu. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku opravňující Vás k využití zážitku.

 

K zážitku je možné dohodnout předem:


» Ochranná přilba jezdce, spolujezdce – 1200,-
»
» Nepromokavý oděv - 100,-
» Chránič páteře - 50,-
» Kukla do helmy - 150,-
» Rukavice - 20,-
»Video ze zážitku pořízené kvalitní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na helmě jezdce, případně jiného jezdce jedoucího za Vámi, tak aby Vás kamera zabírala. - 200,-

- hlašte prosím při objednání termínu nebo při objednávce zážitku, je třeba mít zaplaceno předem na účet.


Vše výše uvedené můžete použít vlastní


Je možné (není povinné) uhradit příplatek (připojištění) za případně vzniklou škodu přesahující 10.000,- příplatek je 500,-Kč/hod. (v případě poškození Vaší vinou a uhrazením příplatku 500,-Kč/hod. před jízdou, nebudeme v případě škody vyžadovat náklady spojené s opravou přesahující částku 10.000,-Kč, škody do 10.000,- je třeba uhradit vždy, stejně tak jako kdyby byla čtyřkolka pojištěna havarijně – pojišťovny toto nazývají termínem spoluúčast.) - je třeba uhradit předem na účet a dohodnout se při objednávce termínu nebo při zakoupení poukazu.

 

Sezóna:


Zážitek Telčsko na čtyřkolce se jezdí v sezóně začátek dubna až konec října. Z důvodu vstupů na nádvoří hradu/zámku a rozhlednu nejezdíme v pondělí, kdy je zavřeno.