KONTAKT & PROVOZNÍ DOBA

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Ceník

 

 

» Staň se traktoristou:

 

Doba Cena
30 min jízdy 1 990,- Kč
45min jízdy 2 790,- Kč
   

 

Jak zážitkem

 

objednat?

 


Objednávku můžete učinit buď přímo přes formulář "Objednávka zážitku"na těchto stránkách, e-mailem na: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, nebo případně telefonicky na tel: 777 222 992.

 

» Poukázka s průvodním dopisem

   › zdarma

 

Způsob platby a doprava:

 

» Zaslání poukazu na e-mail v PDF (platba převodem - preferujeme)

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem ve firmě ČTYŘKOLKY VYSOČINA, s.r.o. ve Vílanci u Jihlavy

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem v Jihlavě na ulici Poláčkova (Dolina)

   › zdarma

 

 

Kdy a jak objednat

 

datum a čas využití

 

zážitku?

 

 

Nejprve si prosím dobře promyslete datum a čas, kdy chcete výlet uskutečnit. Potom nám odešlete formulář pro rezervaci termínu Váší poukázky nebo nám napište na e-mail: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz a s Vaším požadavkem  připište číslo poukazu. Co nejdříve (nejpozději však do 48 hodin) Vám odpovíme zpět, případně i telefonicky. Instruktáž jak objednat naleznete také na průvodním dopisu Vaší poukázky. Pokud nemůžete využít první dvě možnosti, pak prosím volejte na tel.: 777 222 992.

 

Zážitek je možné uskutečnit 6 dní v týdnu, od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00hodin, v sobotu ideálně od 8:00 do 15hodin, v neděli také od 8:00 do 15hodin (pouze ve výjimečných případech)

 

Objednávky termínů Vašich jízd (uskutečnění zážitku) je ideální poptávat 7-30 dní předem.

 

Pokud máte jakékoli otázky ohledně zážitku,

prosím volejte 777 222 992 nebo mailujte na ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, jsme připraveni zodpovědět Vaše veškeré otázky.

Staň se traktoristou

 

 

Popis zážitku:

 

Měli jste od malička touhu zasednout za volant opravdového traktoru a nikdy jste k tomu ještě neměli příležitost? Nyní Vám pomůžeme s přenesením tohoto dětského snu do reality. Je pro Vás připraven velký traktor značky Zetor 12245 s pohonem na všechny čtyři kola a připojitelným příslušenstvím dle aktuálních pracovních podmínek. Na velké motokrosové dráze si vyzkoušíte jaké to je pracovat s tímto velkým strojem, dle aktuálních podmínek a dle dohody za traktor zapřáhneme pluhovou radlici, kultivátor, těžké tažné traverzy, tažné brány nebo si můžete vyzkoušet offroadovou terénní jízdu po velké dráze bez připojeného příslušenství.

 

 

 

 

 

traktor traktor traktor

 

 

 

traktor traktor traktor

 

 

Průběh zážitku:


Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Poté Vás čeká krátká instruktáž z ovládání traktoru a následně zasednete již na místo řidiče. Instruktor je Vám po celou dobu zážitku k dispozici a dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání traktoru.

 

 

Zážitek obsahuje:


» Zapůjčení traktoru Zetor 12245 na zvolenou dobu

» Palivo

» Instruktora

» Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

 

Časová náročnost: 45minut řízení + instruktáž (celkem cca 60minut)

 

 

Pro koho je zážitek určen:


Zážitek je určen pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet ovládat opravdový těžký stroj. Zážitek je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Zážitek „Staň se traktoristou“ je uskutečňován vždy v soukromých terénních prostorech. Zážitek je pouze pro jednu osobu a velkou výhodou je alespoň řidičské oprávnění sk. B (základní znalost z ovládání vozidel - spojka, brzda, plyn atd.), není ale podmínkou a zážitek mohou vyzkoušet i osoby bez řidičského průkazu.

 

 

Pojištění a odpovědnost:


Zážitek není pro účastníky vázán žádným protokolem o odpovědnosti z případného poškození stroje. Účastníci pouze podepisují protokol, že je zážitek na vlastní nebezpečí.

 

 

K zážitku potřebujete sebou:


Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek především pro doprovod výběrce zážitku, který stojí venku. Také máte možnost zapůjčení nepromokavých oděvů dle ceníku. Můžete si sebou vzít fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek. V kabině traktoru je topení, do traktoru není třeba žádného speciálního oblečení.

 

 

K zážitku je možné dohodnout předem:


» Nepromokavý oděv - 100,-
» Rukavice - 20,-
»Video ze zážitku - 200,-

- hlašte prosím při objednání termínu nebo při objednávce zážitku, je třeba mít zaplaceno předem na účet.


Vše výše uvedené můžete použít vlastní

 

 

Sezóna:


Zážitek můžete objednávat celoročně, nejezdíme pokud teploty klesnou pod minus 10 st.C.