KONTAKT & PROVOZNÍ DOBA

Kontakt

 

 

ČTYŘKOLKY VYSOČINA, s.r.o.

 

Provozovna:

Vílanec 54, 588 35 Vílanec
IČ: 28285859
DIČ: CZ28285859

 

Odpovědná osoba:

Michal Zelený
Tel.: +420 777 222 992
E-mail: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz

 

Výlety & zážitky

 

 

 

 

Prožijte nezapomenutelné chvíle prostřednictvím adrenalinových zážitků. Obdarovat můžete sami sebe nebo své blízké. Zážitky od společnosti ČTYŘKOLKY VYSOČINA, s.r.o. jsou nevšedním dárkem pro všechny obdarované.

 

 

Jak zážitkem objednat?


Objednávku můžete učinit buď přímo přes formulář "Objednávka zážitku" na těchto stránkách, e-mailem na: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, nebo případně telefonicky
na tel: 777 222 992.

 

» Poukázka s průvodním dopisem

   › zdarma

 

Způsob platby a doprava:

 

» Zaslání poukazu na e-mail v PDF (platba převodem)

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem ve firmě ČTYŘKOLKY VYSOČINA, s.r.o. ve Vílanci u Jihlavy

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem v Jihlavě na ulici Poláčkova (Dolina)

   › zdarma

 

 

Poukazy mají platnost 12 měsíců od data zakoupení. Na poukázce je vyznačena platnost - po této době je již poukázka neplatná, bez náhrady. Poukázku není možné zpeněžit.

 

 

Kdy a jak objednat datum a čas využití zážitku?

 

Nejprve si prosím dobře promyslete datum a čas, kdy chcete výlet uskutečnit. Potom nám odešlete formulář pro rezervaci termínu Váší poukázky nebo nám napište na e-mail: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz a s Vaším požadavkem  připište číslo poukazu. Co nejdříve (nejpozději však do 48 hodin) Vám odpovíme zpět, případně i telefonicky. Instruktáž jak objednat naleznete také na průvodním dopisu Vaší poukázky. Pokud nemůžete využít první dvě možnosti, pak prosím volejte na tel.: 777 222 992.

 

Zážitek je možné uskutečnit 7 dní v týdnu, od pondělí do neděle od 8:00 do 18:00hodin, víkendové dny jsou pro zážitky nejvhodnější.

 

Poptávky termínů Vašich jízd (uskutečnění zážitku) je ideální poptávat alespoň 7-30 dní předem, samozřejmě někdy to jde i ze dne na den, větší šanci ale máte, pokud se poptáte dostatečně dopředu.

Zrušení či přesunutí rezervovaného zážitku jde 72 hodin předem (3dny), v případě že nepřijedete z jakéhokoliv důvodu na objednaný termín nebo zrušíte po limitu 72hodin zážitek propadá - bez náhrady. Dejte si na toto prosím pozor.

 

Místo pro uplatnění poukázky je vždy ve Vílanci 54 u Jihlavy, u hlavní silnice E-59, směr Znojmo, Vídeň.

 

 

Chtěl bych se ještě zeptat na další otázky ohledně zážitku:

 

Pokud máte jakékoli otázky ohledně zážitku, prosím ideálně mailujte na ctyrkolkyvysocina@centrum.cz nebo volejte na 777 222 992, jsme připraveni zodpovědět Vaše veškeré otázky.