KONTAKT & PROVOZNÍ DOBA

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Ceník

 

 

» Extreme jízda v JEEPU - zážitek zrušen:

 

Doba Cena
30 min.
(25 min. + instrukce)
Zážitek zrušen
1 hodina
(50 min. + instrukce)
Zážitek zrušen

 

 

Jak zážitkem

 

objednat?

 


Objednávku můžete učinit buď přímo přes formulář "Objednávka zážitku"na těchto stránkách, e-mailem na: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, nebo případně telefonicky na tel: 777 222 992.

 

» Poukázka s průvodním dopisem

   › zdarma

 

Způsob platby a doprava:

 

» Zaslání poukazu na e-mail v PDF (platba převodem)

   › zdarma

 

» Zasláním Českou poštou na dobírku po celé ČR

   › 100,-Kč (poštovné, balné, dobírečné)

 

» Vlastním odběrem ve firmě ČTYŘKOLKY VYSOČINA, s.r.o. ve Vílanci u Jihlavy

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem v Jihlavě na ulici Poláčkova (Dolina)

   › zdarma

 

» Firemním rozvozem poukázky po celé Jihlavě

   › 50,-Kč

Kdy a jak objednat

 

datum a čas využití

 

zážitku?

 

 

Nejprve si prosím dobře promyslete datum a čas, kdy chcete výlet uskutečnit. Potom nám odešlete formulář pro rezervaci termínu Váší poukázky nebo nám napište na e-mail: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz a s Vaším požadavkem  připište číslo poukazu. Co nejdříve (nejpozději však do 48 hodin) Vám odpovíme zpět, případně i telefonicky. Instruktáž jak objednat naleznete také na průvodním dopisu Vaší poukázky. Pokud nemůžete využít první dvě možnosti, pak prosím volejte na tel.: 777 222 992.

 

Zážitek je možné uskutečnit 6 dní v týdnu, od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00hodin, v sobotu ideálně od 8:00 do 15hodin, v neděli nepracujeme (pouze ve výjimečných případech)

 

Objednávky termínů Vašich jízd (uskutečnění zážitku) je ideální poptávat 7-30 dní předem.

 

Pokud máte jakékoli otázky ohledně zážitku,

prosím volejte 777 222 992 nebo mailujte na ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, jsme připraveni zodpovědět Vaše veškeré otázky.

Extreme jízda v JEEPU - zážitek zrušen!

 

 

Popis zážitku:

 

Máte rádi velká offroadová auta? Pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Velká terénní kola, zvýšený podvozek Ironman4x4 s plynovými tlumiči, plná výbava od kožených elektricky stavitelných vyhřívaných sedaček, automatické převodovky s možností redukované terénní rychlosti, stálého pohonu všech čtyř kol quadradrive i automatická klimatizace pro Vaše maximální pohodlí…zasedněte za volant tohoto velkého terénního auta a užijte si po boku instruktora, který Vás provádí drsným terénem tu pravou terénní jízdu, kterou zcela jistě při běžné jízdě autem nikdy nezažijete…čekají Vás průjezdy vodou i blátem, terén motokrosové profi-dráhy, drsný terén "pískovny" a pokud nebudete mít dost tohoto terénu, podíváte se i na bývalý vojenský tankodrom…vyzkoušejte americkou legendu značky JEEP…jež se stalo synonymem pro ostatní terénní vozy, těšíme se na Vás…

 

Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu.

 

 

 

 

 

jeep jeep jeep

 

 

 

jeep jeep jeep

 

 

 

jeep jeep jeep

 

 

 

jeep jeep jeep

 

 

Průběh zážitku:


Ve sjednaný termín se dostavíte na naší základnu ve Vílanci u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení vozidla a následně Vás čeká instruktáž z ovládání a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za volant a vyrážíte s instruktorem v roli navigátora a případně Vaším doprovodem do drsného terénu. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání. Pokud přijedete s rodinou či kamarády, budete mít možnost vzít je sebou na výlet na sedadlech spolujezdců – až 3 osoby nebo si připlatit natočení Vašeho zážitku sportovní HD kamerou umístěnou na kapotě vozu. Poměr terénu a silnice v průběhu zážitku je cca 90%terén a 10% silnice.

 

 

Zážitek obsahuje:


» Zapůjčení terénního JEEPU GRAND CHEROKEE WG na zvýšeném podvozku Ironman4x4 a 31palcových terénních kolech

» Palivo

» Instruktora sedícího na sedadle spolujezdce

»Údržbu auta po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

 

Časová náročnost: 50 minut řízení + instruktáž, celkem 1hodina

 

 

Pro koho je zážitek určen:


Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají s jízdou v terénu jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Automobil má automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy. Jízda v terénním autě je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby, které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí a odpovědnost!

 

 

Pojištění a odpovědnost:


Automobil má standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona a není pojištěn havarijně. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu zážitku nápomocen. Ovládání je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost mohou vzniknout, může to ale být způsobeno v zásadě pouze lidmi, kteří i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V takovém případě jste odpovědni zcela za Vaše jednání a v případě škody jste povinen ji celou uhradit. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Škody, za které jste plně odpovědni, se vztahují pouze na pozemní komunikace – stejně tak, jako byste řídili svůj automobil. Škody, které mohou nastat v souvislosti s terénní jízdou mimo pozemní komunikaci, kde Vás navádí instruktor, pro Vás neplatí, platí pouze v případě, kdy nedodržíte zcela jasný pokyn instruktora. Instruktor má vždy plné právo, ukončit Váš zážitek bez náhrady v případě opakovaného neukázněného chování. Je možné se dohodnout s instruktorem, aby v případě přejezdu po silnici řídil on. (cca 5minut ze zážitku)

 

 

K zážitku potřebujete sebou:

 

Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek.

 

 

K zážitku je možné dohodnout předem:»Video ze zážitku - 200,-

- hlašte prosím při objednání termínu nebo při objednávce zážitku, je třeba mít zaplaceno předem na účet.


Vše výše uvedené můžete použít vlastní

 

Sezóna:


Jízdu EXTREME v Jeepu můžete objednávat celoročně (Pokud dáváte přednost zasněžené krajině před rozkvetlou), nejezdíme pouze, pokud je více jak 20 cm sněhu.