KONTAKT & PROVOZNÍ DOBA

Ceník

 

 

» Extreme jízda na čtyřkolce:

 

Doba Cena za čtyřkolku
1 hodina 1 890,- Kč
2 hodiny 3 780,- Kč
3 hodiny 5 670,- Kč

 

Jak zážitkem

 

objednat?

 


Objednávku můžete učinit buď přímo přes formulář "Objednávka zážitku" na těchto stránkách, e-mailem na: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, nebo případně telefonicky na tel: 777 222 992.

 

» Poukázka s průvodním dopisem

   › zdarma

 

Způsob platby a doprava:

 

» Zaslání poukazu na e-mail v PDF (platba převodem)

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem ve firmě ČTYŘKOLKY VYSOČINA, s.r.o. ve Vílanci u Jihlavy

   › zdarma

 

» Vlastním odběrem v Jihlavě na ulici Poláčkova (Dolina)

   › zdarma

 

Kdy a jak objednat

 

datum a čas využití

 

zážitku?

 

 

Nejprve si prosím dobře promyslete datum a čas, kdy chcete výlet uskutečnit. Potom nám odešlete formulář pro rezervaci termínu Váší poukázky nebo nám napište na e-mail: ctyrkolkyvysocina@centrum.cz a s Vaším požadavkem  připište číslo poukazu. Co nejdříve (nejpozději však do 48 hodin) Vám odpovíme zpět, případně i telefonicky. Instruktáž jak objednat naleznete také na průvodním dopisu Vaší poukázky. Pokud nemůžete využít první dvě možnosti, pak prosím volejte na tel.: 777 222 992.

 

Zážitek(termín) je možné poptávat výhradně e-mailem 7 dní v týdnu, od pondělí do neděle od 8:00 do 18:00hodin, v  hlavní termíny jízd jsou o víkendech.  

 

Objednávky termínů Vašich jízd (uskutečnění zážitku) je ideální poptávat 7-45 dní předem.

 

Pokud máte jakékoli otázky ohledně zážitku,

prosím volejte 777 222 992 nebo mailujte na ctyrkolkyvysocina@centrum.cz, jsme připraveni zodpovědět Vaše veškeré otázky.

Extreme jízda na čtyřkolce

 

 

Popis zážitku:

 

Jestliže máte rádi adrenalin v žilách, pak je tento zážitek stvořen přímo pro Vás. Při extrémní jízdě na čtyřkolce Vás čeká nevšední zážitek z jízdy, kterou zcela jistě jinde nezažijete. Vyzkoušíte si vše co 4x4 čtyřkolka pod Vaším vedením dokáže a právě to je ten podstatný rozdíl oproti jízdě ADVENTURE. Čekají Vás průjezdy vodou a blátem, výjezdy, sjezdy, průjezd motokrosovou dráhou, uměle vytvořený drsný terén „pískovny“ a pokud toho nebudete mít dost, při druhé* hodince Vás čeká terén bývalého vojenského tankodromu. Pokud byste v drsném terénu zapadli, zcela jistě Vás pak čeká tahání navijákem, který je součástí čtyřkolky – ničeho se nebojte, toto je zcela běžnou součástí jízdy EXTREME.

 

 

 

 

 

extreme extreme extreme

 

 

 

extreme extreme extreme

 

 

 

extreme extreme extreme

 

 

 

extreme extreme extreme

 

 

Průběh zážitku:


Ve sjednaný termín se dostavíte na naši základnu ve Vílanci 54 u Jihlavy, zkušený instruktor od Vás nejprve přebere poukázku, která Vás opravňuje k uskutečnění zážitku. Po té vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu – především ochranou helmu. Po vyplnění protokolu Vás čeká instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při samotné jízdě. Následně zasednete za řídítka stroje a vyrážíte za instruktorem, který jede na vlastním stroji před Vámi. Instruktor je Vám po celou dobu jízdy k dispozici, dohlíží na bezpečnost a na správné ovládání čtyřkolky. Pokud budete chtít, můžete si na místě těsně před jízdou připlatit za spolujezdce, nepromokavé oblečení nebo si domluvit kvalitní záznam z jízdy kamerou umístěnou na helmě jezdce.

 

 

Zážitek obsahuje:


» Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (JourneyMan Gladiator X520, X450)
» Zapůjčení Helmy
» Palivo
» Průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva
» Údržbu stroje po uskutečnění zážitku – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

 

 

Pro koho je zážitek určen:


Zážitek je určen jak pro zkušenější jezdce, tak i pro úplné začátečníky, kteří doposud nemají se čtyřkolkou jakoukoliv zkušenost. Ovládání je velmi jednoduché a před začátkem zážitku Vám bude vše plně vysvětleno. Naše stroje mají automatickou převodovku, vše co musíte ovládat je řízení, plyn a brzdy – případně spínání pohonu 4x4, řazení zpětného chodu či volby pomalé nebo rychlé rychlosti (nepovinné – zajistí instruktor). Čtyřkolka i při zařazené rychlosti stojí a rozjíždí se až po plynulém přidávání plynu. Jízda na čtyřkolce je pro osoby s dobrým fyzických i psychickým stavem a pro osoby které nejsou pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Výlet není vhodný z důvodů otřesů při jízdě terénem pro těhotné ženy. Jízdu mohou absolvovat majitelé řidičských oprávnění sk.B – osobní automobil, v případě, že výběrce zážitku nevlastní řidičské oprávnění, lze dohodnout jízdu v soukromých terénních prostorech, kde není třeba řidičského oprávnění. Jízda je zcela na vlastní nebezpečí!


 


Pojištění a odpovědnost:


Čtyřkolky mají standartní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona. Čtyřkolky nejsou pojištěny havarijně, proto za veškeré škody, které způsobíte na strojích vlastní vinou, nesete plnou odpovědnost a hradíte veškeré náklady na opravy a další škody způsobené Vaším jednáním. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě na čtyřkolce a je důležité dodržovat pokyny instruktora, který je Vám po celou dobu výletu nápomocen. Ovládání čtyřkolky je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost vznikají, je to ale téměř vždy doménou lidí, kteří přeceňují své schopnosti a i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy a chovají se neukázněně. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Pokud čtyřkolka bude vykazovat poškození, řidičem nezaviněné (např. vady motoru, defekt kola apod.) v žádném případě po Vás nebude vyžadována náhrada za takovouto přímo nezaviněnou škodu.

 

 

K zážitku potřebujete sebou:


Doporučujeme oblečení dle aktuálních klimatických podmínek, pevné boty, případně boty náhradní na přezutí po výletu. Pokud využijete zapůjčení nepromokavých obleků, není nutné náhradní oblečení na převlečení po výletu. Můžete si sebou vzít také fotoaparát, či kameru pro uchování Vašich vzpomínek ze zážitku. Nezapomeňte řidičský průkaz sk. B a poukázku, která Vás opravňuje využít zážitek. V zimních měsících doporučujeme oblečení stejné jako např. na lyže, či snowboard – jízda je pak komfortní do minus 5 st.C.

 

K zážitku je možné dohodnout předem:


» Ochranná přilba jezdce, spolujezdce – zdarma
» Spolujezdec sedící za Vámi (lze také dohodnout, aby seděl za instruktorem např. dítě) - 200,-
» Nepromokavý oděv - 100,-
» Chránič páteře - 50,-
» Kukla do helmy - 150,-
» Rukavice - 20,-
»Video ze zážitku pořízené kvalitní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na helmě jezdce, případně jiného jezdce jedoucího za Vámi, tak aby Vás kamera zabírala. - 200,-

- hlašte prosím při objednání termínu nebo při objednávce zážitku, je třeba mít zaplaceno předem na účet.


Vše výše uvedené můžete použít vlastní


Je možné (není povinné) uhradit příplatek (připojištění) za případně vzniklou škodu přesahující 10.000,- příplatek je 500,-Kč/hod. (v případě poškození Vaší vinou a uhrazením příplatku 500,-Kč/hod. před jízdou, nebudeme v případě škody vyžadovat náklady spojené s opravou přesahující částku 10.000,-Kč, škody do 10.000,- je třeba uhradit vždy, stejně tak jako kdyby byla čtyřkolka pojištěna havarijně – pojišťovny toto nazývají termínem spoluúčast.) - je třeba uhradit předem na účet a dohodnout se při objednávce termínu nebo při zakoupení poukazu.

 

Sezóna:


Jízdu EXTREME můžete objednávat v sezóně od začátku března do cca půlky prosince, jezdíme téměř za každého počasí, je možné zapůjčit nepromokavý oděv